Meist

KUIDAS SÜNDIS SHAKEN? 

Mulle meeldib aktiivne eluviis. Kõik minu plaanid saavad seatud trenniaegade ümber, mitte vastupidi. Treeningu muudavad nauditavamaks riided, mis istuvad hästi, on sellise lõikega, mis vajadusel toetavad keha, ei vaju alla ning on ka trenni lõpuks ilma higiplekkideta. Lisaks mugavusele võiksid trenniriided tekitada elevust, et need selga panna ja ennast liigutama minna.  

Tahan seda jagada ka teiste naistega. Olen veendunud, et SHAKEN riided aitavad naisi motiveerida elama aktiivsemat elu ja nautida oma treeninguid. Mina teen trenni keskmiselt 4 korda nädalas ja peamiselt meeldib mulle tantsida, joosta, HIIT treeninguid teha ja ka jõusaalis treenida. Iga ese meie poes on just selline, mida ma ise heameelega kannan ja minu jaoks mugav on. 

OSTLEMISE ELAMUS 

Anname endast kõik, et klient oleks õnnelik kogu ostuprotsessi juures ja sealt edasigi, pakkudes abi iga küsimuse korral.  

JÄTKUSUUTLIKKUS JA EETILISUS

Me töötame selle nimel, et meie tegevus avaldaks võimalikult väikest mõju keskkonnale. Me valime endale partnereid, kes väärtustavad eetilist tootmist.Marleen